FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

Firmanın temeli 1988 yılında Tarihi İzmir Kemeraltı Çarşısı’nda atıldı. İlk olarak al-sat ile başlayan mağazacılık faaliyetlerine; müşterilerin ihtiyaç ve tercihlerinin tespitiyle Per Lei markası oluşturularak imalat faaliyetleri de eklendi. 

Firma perakende satışlarının yanı sıra başta Ege Bölgesi olmak üzere Türkiye`nin farklı bölgelerindeki seçkin mağazalara toptan satış gerçekleştirerek sadece İzmir markası olmaktan çıkıp daha geniş bir alanda marka bilinirliği de arttırmıştır.

İtalyanca “kadın için” anlamına gelen Per Lei, firmanın doğrudan hedef kitlesini de yansıtmaktadır. Hedef kitlemiz; günlük ve iş yaşantısında klasik-şık giyinmeye özen gösteren genç, orta yaş ve üzeri, aynı zamanda da büyük beden kadınlardan oluşmaktadır.

Mağazalardaki ürün portföyü; büyük beden kadınların da şık giyinmek hakkı diyerek standart bedenlerin yanı sıra, 52 bedene kadar üretilen şık aynı zamanda da günlük ve gece kıyafetlerinden oluşmaktadır.Firmanın yıllardır beğenilen ve klasikleşen kreasyonlarına dünya moda merkezlerindeki yenilikler de yerinde görülüp yansıtılmaktadır.

Müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre şekillenen Per Lei, aynı zamanda müşteri geri bildirimlerini de ön planda tutarak otuz yıldır olduğu gibi müşteri memnuniyetini her şeyden önce düşünmektedir. Bu doğrultuda her zaman kaliteli ve şık ürünler üretmektedir.  


MİSYONUMUZ

Günlük yaşantısında klasik-şık giyinmeye özen gösteren genç, orta yaş ve üzeri kadınlara müşteri memnuniyeti odaklı, daima uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunmak.

VİZYONUMUZ

Oluşturmuş olduğumuz klasik-şık günlük giyim tarzımızla sektörün önde gelen firmaları arasında yer almak.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Copyright 2020 Mehveş Giyim San. Paz. ve Tic. A.Ş.